Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Wiosna to dobry czas na depilację laserową.
Wiosna się zbliża. To idealny czas na depilację laserową
19 lutego, 2018
Depilacja laserowa- zalety metody
Plusy depilacji laserowej
14 czerwca, 2018
Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody musimy zadbać o naszą skórę i przygotować się na lato. Warto nie wolno zapominać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, gdyż ujemne temperatury i przesuszone, ogrzewane powietrze negatywnie oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to także doskonały czas na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Popularność depilacji laserowej

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia na zawsze zlikwidowanie niechcianego owłosienia. Pozwala zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzję o depilacji laserowej, warto wybrać gabinet z najlepszym laserem i dobrze przeszkoloną kadrą. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także specjalny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Dużym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Przed zabiegiem depilacji laserowej

Do depilacji należy odpowiednio się przygotować. Kilka miesięcy przed zabiegiem depilacji laserem nie należy pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie w tym czasie  zwykłej, jednorazowej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Komentarze są wyłączone.