Naturalny lifting – sposób na usunięcie zmarszczek

Usuwanie cellulitu redukowanie skórki pomarańczowej wygładzanie skóry Toruń redukowanie cellulitu Bydgoszcz
Profesjonalne zabiegi usuwania cellulitu
26 stycznia, 2017
Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową
Uderz w swój problem! Wybierz fale radiowe
26 stycznia, 2017

Naturalny lifting – sposób na usunięcie zmarszczek

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Termolifting, czyli odmładzające fale radiowe

Termolifting – czym w ogóle jest i czemu jest tak regularnie używana w studiach wyszczuplających figurę? Ponieważ lifting to komfortowy, odprężający, pewny i zupełnie szybki i trwały zabieg. Po drugie – działa na wszystkie warstwy skóry. Po trzecie – fantastycznie formuje sylwetkę. Rezultaty można zobaczyć od razu w postaci ujędrnionej, gęstej i podniesionej skóry. Użyte fale radiowe powodują uformowanie się ogromnej ilości energii ciepła, jaka potem oddziałuje na kurczenie się i pogrubianie połączeń z kolagenu w głębi skóry.

Jakie są wskazania do zabiegi?

Przede wszystkim Kobiety, które planują ulepszyć wydolność skóry twarzy i okolic oczu (przykładowo mają utrapienie z „workami” pod oczami). Bezinwazyjny lifting będzie ciekawym wyjściem na naprawę wiązań kolagenowych w okolicy szyi i biustu. Poddać się zabiegowi mają opcję również kobiety, które zamierzają usunąć zmarszczki, ulepszyć rysy twarzy, zmniejszyć drugi podbródek, zminimalizować widoczność „kurzych łapek”, wyszczuplić figurę po ciąży, wygładzić cellulit, usunąć obwisłą skórę w okolicy piersi, bioder, wewnętrznej części ud bądź po spodniej części ramion.

Jak działa zabieg?

W trakcie zabiegu do wyselekcjonowanej strony figury przykładana jest charakterystyczna głowica, która wysyła w stronę skóry fale radiowe o rozciągłości fali od 750 do 1800 nm. Cała przestrzeń skóry i jej najgłębsze powłoki są rozgrzewane do 65 stopni Celsjusza. Kosmetyczka regularnie będzie schładzał partię sylwetki poddaną zabiegowi. Skutek termiczny wywołuje skracanie się spojeń kolagenowych, natomiast wyrównywanie skaz skóry jest rozpoznawalna od razu. Trzeba wiedzieć, że cykl odnowy połączeń kolagenowych jest systemem stopniowym i dokonuje się przez kilka miesięcy po partii zabiegów. Rezultat jest wyczuwalny przez wiele lat. A ostatnia wiedza dla wszystkich zainteresowanych jest wszak najważniejsza.

Na jakie partie sylwetki powinniśmy ”zaaplikować” termolifting?

Bez wątpienia: na wszystkie. Zatem konkretnie tam, gdzie nasza skóra wymaga zagęszczenia. Na twarzy, w okolicy szyi oraz biuście będzie widoczne skorygowanie naskórka, zminimalizowanie obwisłych miejsc, złagodzenie nierówności, wzniesienie opadniętych policzków, „pogrubienie” skóry, zdrowszy wygląd, głęboka regeneracja skóry oraz „rozprostowanie” bruzdy wargowo-nosowej. Jeśli chodzi o dekolt oraz pośladki wyraźny będzie wynik podniesienia oraz zintensyfikowania zwartości skóry. Na „oklapnięcie” odsłonięte są jeszcze ramiona, brzuszek, okolica ponad kolanami, wewnętrzna strona ud i dłonie. Tutaj również terapia termoliftingu da fantastyczne wyniki.

Komentarze są wyłączone.