Plusy depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia
Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa
18 kwietnia, 2018
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
25 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa- zalety metody

Perfekcyjnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta posiada sporo zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Plusy depilacji laserowej:

Bezpieczna metoda depilacji

Profesjonale gabinety kosmetyczne używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik zawartości barwnika w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia.  Warto pamiętać, że w przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu na zabieg. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy to zaledwie kilka chwil.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych daje gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Komentarze są wyłączone.