Uderz w swój problem! Wybierz fale radiowe

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy
Naturalny lifting – sposób na usunięcie zmarszczek
26 stycznia, 2017
Usuwanie przebarwień Toruń usuwanie piegów usuwanie melasmy
Zabiegi redukujące przebarwienia
3 lutego, 2017

Uderz w swój problem! Wybierz fale radiowe

Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą radiofrekwencji

Spora część z nas wysmuklanie sylwetki zaczyna od intensywnych treningów, właściwej diety, nakładania kosmetyków oraz masaży. Wszystkie te „zabiegi” ma wspomóc wydalenie substancji toksycznych z organizmu, ujędrnienie skóry i jej wyrównanie. A jeśli te metody w ogóle nie pomagają? Wówczas możemy zapisać się na dodatkowe kuracje proponowane przez uznane salony kosmetyczne, m in. niezwykłe fale radiowe. Ta, obecnie modna technologia, jest rewolucją w medycynie estetycznej. Należy do nieagresywnych, łagodnych i skutecznych kuracji w potyczce z ponadplanowym „tłuszczykiem”. Właściwie mówi się tu o „medycznym układzie radiofrekwencji do termoterapii wolumetrycznej”. Takie sformułowanie z pewnością nie za wiele znaczy. Wytłumaczę je pokrótce.

Fale podczerwone o sporej frekwencji (średnio do 40 Mhz) ogrzewają tkanki do temperatury blisko 52 stopni Celsjusza. Specjalna głowica, z której korzysta kosmetolog, posiada dwa mechanizmy: wirujący (wprowadza w ruch drobiny wody) i „blokady” tkanek.

Jakie są skutki?

  • Powiększają się naczynia krwionośne, a krew gwałtowniej trafia do wszelkich tkanek
  • Lifting oraz uelastycznienie skóry, albowiem kolagen pod oddziaływaniem energii cieplnej się obkurczają i rewitalizują
  • Biorewitalizacja, czyli rozwój syntezy kolejnych połączeń z kolagenu (ponad którymi usilnie „pracują” fibroblasty)
  • Usunięcie z naszego ciała toksycznych pierwiastków chemicznych, co ma miejsce dzięki drenażowi spuchniętej tkanki łącznej
  • Lipoliza – a mianowicie usunięcie grudek mieszczących się pod skórą oraz usunięcie „tłuszczyku”

Które rodzaje głowic stosuje się w salonach kosmetycznych?

Mówiąc w skrócie rozróżnia się ich sześć: unipolarną, biopolarną, UniForm, Ultra, Pixel RF i Periorbital. Głowica unipolarna jest stosowana do likwidowania pomarańczowej skórki, gruntownej stymulacji tkanek oraz naprawy mostków z kolagenu. Bipolarna dopuszcza leczenie zmarszczek, które tworzą się w wyższych warstwach skóry, na naciąganie skóry w trudnych położeniach na twarzy, przykładowo wokoło oczu. UniForm poleca się do usuwania cellulitu oraz odbudowy skóry na konkretnych powierzchniach, m in. na biodrach. Jednocześnie aplikuje się tu drenaż limfatyczny. Głowica Ultra działa na konkretne części figury, w jakich istnieje uciążliwa tkanka lipidowa. Jej działanie polepsza dotlenienie tkanek, budzi usuwanie trucizn z organizmu i odbudowę. Za sprawą Pixel RF mamy szansę zmniejszyć blizny i rozstępy. Ostatnia głowica – Periorbital – służy do leczenia zmarszczek i opuchlizny wokoło trudno przystępnych miejsc (m in. w okolicach oczu.)

Komentarze są wyłączone.