Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia ramion

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym
Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem
4 września, 2019
Medycyna estetyczna zabiegi Toruń
Medycyna estetyczna
11 września, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Obecnie nie tylko kobiety rozmyślają o tym, by mieć piękne, mocne oraz nieskazitelnie urodziwe ciało. Przeważnie nie pamięta się o tym, że sporo zewnętrznych marek wdraża kosmetyki dla przedstawicieli silnej płci, przykładowo tusze do rzęs, róże do policzków bądź koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mają opcję wybierać spośród wielu narzędzi do podkreślania swojej urody. Natomiast co konkretnie dzieje się w kwestii depilacji? Panowie, którzy kultywują szczególne sporty, a właściwie muszą wkładać na siebie rozpoznawalne ubiory m in. wyścigów na rowerach bądź w czasie zawodów pływackich, są zmuszeni do usuwania owłosienia z poszczególnych części sylwetki. Kolarze muszą bezwarunkowo golić całe nogi, zaś krauliści – włosy na głowie oraz tors. Z których strategii mają szansę korzystać? Oczywiście z wszelkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Sylwetkę mogą golić za pomocą elektrycznych maszynek do golenia, gorącego wosku i specyficznych balsamów. Wiąże się to niemniej z określonymi niewygodami. Głównie z poświęcaniem dużej ilości czasu i ciągłym przepowiadaniem przedstawionej operacji. Czy działają inne zabiegi na wykluczenie zbytecznego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety coraz częściej sięgają po zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona bardzo dużo pozytywów. Po pierwsze – po paru spotkaniach nie powinniśmy już nigdy denerwować się zbędnym owłosieniem depilacja laserowa usuwa je na zawsze. Po drugie – kuracja jest całkowicie wygodny i nie powoduje bólu. Po trzecie – wcale nie trzeba na niego przekazywać sterty pieniędzy wystarczy raptem kilka zabiegów. Oraz ostatnie – chyba najważniejsze – koniec z częstą depilacją. Dlaczego zatem w ogóle nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni ? Mnóstwo z nich jest zaintrygowanych nowościami w tematyce mody oraz urody. Nabywają nie jedynie normalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ale także bardziej wyrafinowane „specjały”. Wiązką lasera mamy szansę nie tylko wykluczać nadmierne włoski, ale też usuwać nadmierne wytwarzanie potu. Faceci mogą zatem uwolnić się od włosów na dłoniach, wrastających włosków w miejscach miłosnych z jakimi wielokrotnie mają kłopot panie albo nieładnych włosków z palców u stóp. Ci, którzy skarżą się na duże owłosienie na plecach, też bezproblemowo oraz efektywnie mają szansę się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie należy bezwarunkowo zetknąć się z ekspertem kosmetyczką, jaki skontroluje stan naszej skóry, opisze jej rodzaj oraz wyłączy przeciwwskazania. Później weźmiemy stosunkowo dużą listę dotyczącą tego, czego nie wolno czynić przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasowym. Orientacyjne reguły są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem należy dokładnie wyczyścić skórę. Nie powinno się aplikować na nią perfumowanych kremów, samoopalaczy i rozmaitych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie powinna być ogolona, z zabezpieczeniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przyłoży w wybrane miejsce fachowe urządzenie stosowane do pomiaru parametrów włosów. Skóra bynajmniej nie może być poraniona albo zbyt wysuszona. Na 4 tygodnie przed spotkaniem w żadnym przypadku nie możemy stosować mechanicznych sposobów zwalczania włosków, m in. plastrów z woskiem czy maszynek zasilanych prądem.

O innych wymaganiach przed spotkaniem z pewnością zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest inna, posiada odrębne potrzeby oraz należy wyznaczać odrębną pielęgnację. Dlatego należy dobrać atrybuty lasera, żeby absolutnie nie było jakichkolwiek groźnych efektów, np. poparzeń. Wykonuje się to za pomocą głowicy Skintel. Czyta ono poziom aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na tej podstawie przystosowuje intensywność wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy możliwość się poczuć komfortowo, ponieważ nie ma żadnego zagrożenia, iż powstaną nieestetyczne blizny lub pozostałe niedoskonałości.

Jest możliwość zrobić zabieg depilacji laserowej na brązowej skórze

Całokształt jest uwarunkowane tym, z którego naprawdę urządzenia będzie korzystał określony gabinet kosmetyczny. Depilacja brązowej skóry jest dopuszczalna od kilkunastu miesięcy dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Energia lasera jest dostosowywana odrębnie, natomiast do skóry początkowo dotyka się głowicę analizującą. Niebezpieczeństwo poparzeń na 100% właściwie nie istnieje. Jest możliwość więc umówić się na wizytę do kosmetologa w jakimkolwiek czasie. Oliwkowa cera jest problemem w przypadku przeróżnych urządzeń, które absolutnie nie są tak wydajne oraz korzystają z starszej techniki likwidowania nadmiernego owłosienia.

Depilacja laserowa jest bez wątpienia genialnym konceptem dla wszystkich mężczyzn, jacy zamierzają pozbyć się zbędnego owłosienia z pleców czy okolic pach. Aktualnie bierze się pod uwagę bowiem komfort funkcjonowania. Jeśli cokolwiek nas denerwuje, natomiast uwolnienie się od „owego czegoś” wcale nie ma jakichkolwiek negatywnych efektów zdrowotnych, mamy szansę się na to spokojnie zdecydować.

Komentarze są wyłączone.