Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja Toruń
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia ramion
4 września, 2019
Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też najlepszy czas na zadbanie o wygląd i urodę. Przez zimowe miesiące nasza skóra odpoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najwłaściwszy czas na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu

Do zabiegu trzeba się właściwie przygotować. Jakiś czas przed wyznaczonym zabiegiem należy zrezygnować z pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóra od listopada do kwietnia nam nie grozi, niewielu pamięta o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie należy zrezygnować z maści z retinolem.

W dniu zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Powinno się też zrezygnować ze stosowania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest bardziej efektywny i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy sesjami należy zastosować około miesięczne przerwy. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają trzy lub cztery.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są polecane. Na jakiś czas należy przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten upiększający wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Przez miesiąc po depilacji laserowej należy całkowicie wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie zimowe tygodnie to doskonały okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Perfekcyjnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Metoda ta posiada wiele plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Profesjonale gabinety kosmetyczne dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik barwnika w skórze, który umożliwia niezwykle dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiązań technologicznych zlikwidowano możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje zaledwie kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Depilacja laserem medycznym – Komfort

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych daje gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimowych miesiącach musimy zadbać o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Należy nie wolno zapominać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, ponieważ ujemne temperatury oraz przesuszone, ciepłe pomieszczenia negatywnie wpływają na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to także doskonały okres na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty widać już po jednym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, warto poszukać gabinetu z nowoczesnym laserem oraz dobrze przeszkoloną kadrą. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który chroni skórę. Dużym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy pozbywać się włosków mechanicznie – . Zaleca się stosowanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia . Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Komentarze są wyłączone.